Kocatepe Mah. Hatay Sok. Osman Remzi Bey Apt. 8-34 Çankaya, Kızılay Ankara
+903124171615
bilgi@avencamp.com

2021 Ege – Akdeniz Çadırlı Kamp Turları

Akdeniz Yaz Gençlik Kampı - Mavi Yolculuklar

Created with Sketch.

2021 Ege – Akdeniz Çadırlı Kamp Turları

2021 Ege Akdeniz Çadırlı Kamp Turları için geri sayım başladı. 2020 yılında katılımcılarımızdan tam puan alan Akdeniz – Ege Çadırlı Yaz Gençlik Kampımız için 2021 yılı programımız da belli oldu. İşte ayrıntıları:

Kamp turları hangi tarihlerde

 • Aynı zamanda Aven Camp bu yıl ilk olarak Mavi Yolculuk programlarını da gerçekleştirecek. Mavi Yolculuk programları Haziran ve Eylül’de yapılacakken, Kamp turları da Temmuz ve Ağustos dönemlerinde gerçekleştirilecek.
 • Temmuz ve Ağustos döneminde ikişer gün arayla hemen her hafta kamp turlarımız çıkacak olup turlarımızın çıkıları hafta sonuna denk getirildi. Aynı zamanda Kurban Bayramı tatilinde de Kamp turumuz olacak. Bayramın 2. Günü akşam yola çıkacak olan otobüsümüz tatil bitmeden geri dönmüş olacak.
2021 Ege Akdeniz Çadırlı Kamp Turları
Kamp Turu Tatili – Aşıklar Yolu – Marmaris

Neler dâhil ve değil

 • Kamp turumuza katıldığınız takdirde 3 öğlen yemeği ve 5 akşam yemeği dışında yemekler 4 öğle ve 6 sabah kahvaltısı ile 1 akşam mangal partisi ile yemekler fiyata dâhil.
 • Konforlu yataklar, geniş çadırlar bizim tarafımızdan sunuluyor. Aynı zamanda tüplü dalıştan, tekne turlarına, jeep safariden, şehir gezilerine kadar aktiviteler de fiyata dâhil.
 • Aktiviteler dışında kamp programını daha eğlenceli hale getirecek 10 ayrı eğlenceli etkinliğimiz var. Bazı tur programlarında bu tarzda etkinlikler ücrete tabi iken bizim turumuzda ücretsiz ve fiyata dahil.
 • Kamp gezimizİstanbul, Ankara, Kocaeli, Sakarya, Afyon ve Denizli çıkışlıdır. Güzergah üzerinde ya da bu şehirlerden yolcularımız alınabilmektedir. İstikamet Muğla Otobüs Terminali, buluşma noktası olup bu noktaya kadar otobüsümüz ile ulaşım fiyata dahildir.
 • 6 Gece konaklamamız bulunmaktadır. Konaklama, ulaşım, sabah kahvaltıları vb. temel konularda ücret ödemeden rahatlıkla kampınızı gerçekleştirebilirsiniz.

2021 Ege Akdeniz Çadırlı Kamp Turları Rotası

 • Rotamız Türkiye’nin en güzel kıyılarını ve koylarını kapsamaktadır. Güneybatı Anadolu, Türk Rivierası olarak adlandırılan bu bölgede hem orman içinde hem de deniz kenarında kamp yapma imkânınız olacak.
2021 Ege Akdeniz Çadırlı Kamp Turları
Akyaka gezimizden
 • İlk durağımız İçinden akan Azmak Çayı ile ve muhteşem körfezin içinde yer almasıyla konumu tartışılmaz Akyaka. Akyaka’dan sonra kampımızı Marmaris Hisarönü’ne kuruyoruz. Marmaris gezeceğimiz yerler arasında.
 • Gezeceğimiz ikinci yer; Datça. Hem eski hem de yeni Datça’yı geziyoruz. Tarihi sokakları ve sanat atölyeleri ile Eski Datça, berrak denizi ve plajlarının güzelliği ile Yeni Datça’ya tam gün zaman ayırıyoruz.
 • Jeep Safari ile de Marmaris bölgesini de keşfediyoruz.

Hangi aktiviteler yapılacak

 • Aven Camp ile en eğlenceli ve heyecanlı insanda farklı duygular uyandıracak aktivite programları ayarlandı.
 • Bunlardan biri Fethiye’de Scuba Diving. Berrak sulara tüplü dalış yaparak hem deniz altını hem de orda yaşayan balıkları görecek ve onları besleyebileceksiniz.
 • Diğer güzel aktivitemiz Azmak Çayı tekne turu. Azmak Çayı’nı baştan başa keşfederken berrak sularında yetişen endemik bitkileri, çeşit çeşit balıkları görecek manzaranın tadını çıkaracaksınız.
2021 Ege Akdeniz Çadırlı Kamp Turları
Scuba Diving – Tüplü Dalı Aktivitemiz
 • Marmaris Jeep Safari ise Marmaris bölgesini üstü açık jeep araçlarla keşfetmemize eğlenceli şekilde olanak sağlayan oldukça eğlence içeren bir etkinlik. Hem öğle yemeğimizi yemiş oluyoruz. Hem de köşe bucak geziyoruz.

Aven Camp ayrıcalıkları

 • Kamp gezimizde isterseniz çadırınızı kendiniz kurabilir ve kaldırabilirsiniz. İsterseniz de uzman ekibimiz bu işi halledecektir. Bu özellik sadece Aven Camp’ta var. Uzmanlarımız tarafından toplanıp kurulacağı için çadırlar ve yataklar deforme edilmemiş olacak. Bu şekilde hem kullandığınız çadırlar daima yeni kalacak, hem de çadır kurmak ve toplamak için harcayacağınız zamanı dinlenmeye veya denize girmeye harcamış olacaksınız.
 • Malum pandemi sürecinde her ne kadar turizm faaliyetlerine yönelik kısıtlamalar olmasa da bizler yine de resmi kararla yaşanacak olan kısıtlamalara bağlı iptallerde ödenen 490 TL lik ön kayıt ücretinin tamamını eksiksiz ödüyoruz.
 • Eğer ki tura katılabilir, resmi bir kararla örneğin jeep safari yapamayacak olsanız onun yerine alternatif bir aktivite mutlaka ayarlanacaktır.
2021 Ege Akdeniz Çadırlı Kamp Turları
Akşamları ateş başında canlı müzik – Marmaris Kamp alanı
 • Aven Camp tam bir hafta süren kamp gezisi ile kamp hayatı için gerekli süreyi tam olarak sunmaktadır. 5 ya da 6 günlük program ile yeterince tura doyamamış, grup içinde kaynaşma sağlanmamış olacaktır. Bu daha az eğlenmeniz anlamına gelecektir.
 • Eğer turumuz 8 ya da 9 gün sürmüş olsaydı, kamp hayatından yeterli doyuma ulaşmış ve eve dönme isteği duymuş olacaktınız. Sizlere sunduğumuz 6 gece 7 gün tam olarak aktiviteli kamp hayatı için optimum süre seviyesidir.
 • Turumuzdaki şehir kasaba gezileri gerçekten diğer tüm organizasyonlara göre katılanlar için tam bir ayrıcalıktır; Marmaris – Datça – Kayaköy – Fethiye – Yuvarlakçay – Dalyan gezileri bölgenin uzman rehberi eşliğinde gezdirilecek ve büyük keyif alacaksınız.
 • Aven Camp ile daha önce bizimle bu kamp turumuzu gerçekleştirmiş iseniz 200 TL lik indirim çeki kazanmış oluyorsunuz. Bir sonraki sene tura katıldığınızda 200 Tl indirimle tura katılmış oluyorsunuz. İsterseniz 200 TL indirim çekini Mavi Yolculuklarda da kullanabilirsiniz.

Mavi Yolculuk

2021 Ege Akdeniz Çadırlı Kamp Turları dışında Aven Camp farklı tatil olanakları arayanlar için de en güzel rotalarla en güzel konseptleri sunmaya devam ediyor. 16 kişilik özel Gulet teknelerle gençlere özel mavi yolculukları Türkiye’de ilk defa gerçekleştirecek olan Aven Camp bu sene ilk olarak Mavi Yolculuklara çıkacak.

Mavi Yolculuklarımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için: Aven Camp Maxi Mavi Yolculuk ya da Aven Camp Butik Mavi Yolculuk sitesini ziyaret edebilirler.

Kamp turlarımız ve mavi yolculuk için başka makaleler okumak isterseniz Kamp Gezileri ve Mavi Yolculuk sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Yurtdışı Turlarımız hakkında bilgi almak içinse Otobüsle Avrupa Turu sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

2021 Ege Akdeniz Çadırlı Kamp Turları Mavi yolculuklar
Mavi Yolculuk

Tags: , , , , , , , , , , ,

2 cevap

 1. admin dedi ki:

  Otobüsle Avrupa Turları konusunda gerçek bir yorum ve deneyim yazısı: https://hayatveseyahat.com/otobusle-avrupa-turu/

 2. Aven Camp dedi ki:

  Avrupa Turları ile ilgilenenler için fotoğraflara bakabilirsiniz. Tüm duyurular da burda.
  instagram.com/haydiavrupaya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir